Streetview Akkerweg 38 Den Oever

Akkerweg 38, 1779 GK Den Oever

184 m² Bouwjaar 2016 Label A

Akkerweg 38 is een woonhuis in Den Oever, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
184 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Akkerweg 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Akkerweg 38

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
89.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
110.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24.4%
CO₂-emissie
18.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Oever

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

17.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

24.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.8 km

Buurtinformatie in Den Oever

180 Inwoners
80 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
81 Woningvoorraad
€366.000 Gem. woningwaarde Oosterland
93% Koopwoningen
1.045 Inwoners per km²

Locatie van Akkerweg 38

Vergelijkbare woningen in Den Oever

Veelgestelde vragen over Akkerweg 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Akkerweg 38?

De gemiddelde woningwaarde in Oosterland is €366.000. Dat komt neer op circa €1.989 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Akkerweg 38 zich tot de wijk Oosterland?

Akkerweg 38 is een woonhuis van 184 m² in de wijk Oosterland. De buurt telt 81 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.045 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Akkerweg 38?

Akkerweg 38 is een woonhuis in Oosterland, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Akkerweg 38 vergeleken met de buurt?

Akkerweg 38 heeft 184 m² woonoppervlakte. In Oosterland ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Akkerweg 38 en wat betekent dat?

Akkerweg 38 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-02-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.99 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oosterland?

De wijk Oosterland in Den Oever (Noord-Holland) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterland?

Vanuit Akkerweg 38 in Oosterland bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 17.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oosterland?

Zorg en onderwijs in de buurt van Akkerweg 38: ziekenhuis op 24.9 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 11.4 km.