Vrijstaande woning Akkerweg 14 Den Oever

Akkerweg 14, 1779 GK Den Oever

231 m² Bouwjaar 1883 6 kamers 4 slaapkamers Label F

Akkerweg 14 is een vrijstaande woning in Den Oever, gebouwd in 1883. De woning heeft een woonoppervlakte van 231 m², een perceel van 1916 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1883
Woonoppervlakte
231 m²
Perceeloppervlakte
1916 m²
Inhoud
982 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€910.000 tot €1.010.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Akkerweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Akkerweg 14

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
249.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
342.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
3.9%
CO₂-emissie
64.03 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Den Oever

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

17.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

24.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.8 km

Buurtinformatie in Den Oever

180 Inwoners
80 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
81 Woningvoorraad
€366.000 Gem. woningwaarde Oosterland
93% Koopwoningen
1.045 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Akkerweg 14

Vergelijkbare woningen in Den Oever

Veelgestelde vragen over Akkerweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Akkerweg 14?

De prijsindicatie voor Akkerweg 14 ligt rond €910.000 tot €1.010.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterland is €366.000. Dat komt neer op circa €1.584 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Akkerweg 14 zich tot de wijk Oosterland?

Akkerweg 14 is een vrijstaande woning van 231 m² in de wijk Oosterland. De buurt telt 81 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.045 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Akkerweg 14?

Akkerweg 14 is een vrijstaande woning in Oosterland, gebouwd in 1883 (143 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Akkerweg 14 vergeleken met de buurt?

Akkerweg 14 heeft 231 m² woonoppervlakte en 982 m³ inhoud. Het perceel is 1916 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Oosterland ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Akkerweg 14 en wat betekent dat?

Akkerweg 14 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-06-05. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Akkerweg 14?

Akkerweg 14 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Oosterland?

De wijk Oosterland in Den Oever (Noord-Holland) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterland?

Vanuit Akkerweg 14 in Oosterland bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 17.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.