Streetview Kerkweg 17 Den Oever

Kerkweg 17, 1779 GG Den Oever

70 m² Bouwjaar 1950 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Kerkweg 17 is een woonhuis in Den Oever, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m², een perceel van 310 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
70 m²
Perceeloppervlakte
310 m²
Inhoud
352 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kerkweg 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkweg 17

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
148.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
29.6%
CO₂-emissie
29.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Oever

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

17.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

24.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.8 km

Buurtinformatie in Den Oever

180 Inwoners
80 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
81 Woningvoorraad
€366.000 Gem. woningwaarde Oosterland
93% Koopwoningen
1.045 Inwoners per km²

Locatie van Kerkweg 17

Vergelijkbare woningen in Den Oever

Veelgestelde vragen over Kerkweg 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkweg 17?

De gemiddelde woningwaarde in Oosterland is €366.000. Dat komt neer op circa €5.229 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkweg 17 zich tot de wijk Oosterland?

Kerkweg 17 is een woonhuis van 70 m² in de wijk Oosterland. De buurt telt 81 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.045 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkweg 17?

Kerkweg 17 is een woonhuis in Oosterland, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kerkweg 17 vergeleken met de buurt?

Kerkweg 17 heeft 70 m² woonoppervlakte en 352 m³ inhoud. Het perceel is 310 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Oosterland ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkweg 17 en wat betekent dat?

Kerkweg 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-09-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerkweg 17?

Kerkweg 17 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oosterland?

De wijk Oosterland in Den Oever (Noord-Holland) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterland?

Vanuit Kerkweg 17 in Oosterland bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 17.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.