Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Gemeenelandsweg 124 Den Oever

Gemeenelandsweg 124, 1779 GD Den Oever

89 m² Bouwjaar 1930 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Gemeenelandsweg 124 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Den Oever, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 191 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
191 m²
Inhoud
290 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Gemeenelandsweg 124

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gemeenelandsweg 124

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
179.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
229.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.13 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

17.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

24.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.8 km

Buurtinformatie in Den Oever

180 Inwoners
80 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
81 Woningvoorraad
€366.000 Gem. woningwaarde Oosterland
93% Koopwoningen
1.045 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gemeenelandsweg 124

Vergelijkbare woningen in Den Oever

Veelgestelde vragen over Gemeenelandsweg 124

Wat is de geschatte woningwaarde van Gemeenelandsweg 124?

De prijsindicatie voor Gemeenelandsweg 124 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterland is €366.000. Dat komt neer op circa €4.112 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gemeenelandsweg 124 zich tot de wijk Oosterland?

Gemeenelandsweg 124 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 89 m² in de wijk Oosterland. De buurt telt 81 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.045 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gemeenelandsweg 124?

Gemeenelandsweg 124 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Oosterland, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gemeenelandsweg 124 vergeleken met de buurt?

Gemeenelandsweg 124 heeft 89 m² woonoppervlakte en 290 m³ inhoud. Het perceel is 191 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Oosterland ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gemeenelandsweg 124 en wat betekent dat?

Gemeenelandsweg 124 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gemeenelandsweg 124?

Gemeenelandsweg 124 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Oosterland?

De wijk Oosterland in Den Oever (Noord-Holland) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterland?