Eengezinswoning, tussenwoning Johannes Swaenstraat 12 Den Helder

Johannes Swaenstraat 12, 1785 HE Den Helder

111 m² Bouwjaar 1968 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Johannes Swaenstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Den Helder, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 193 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
193 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Johannes Swaenstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johannes Swaenstraat 12

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
131.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
165.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.1%
CO₂-emissie
28.75 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (110.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Den Helder

1030 Inwoners
495 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
464 Woningvoorraad
€232.000 Gem. woningwaarde Landmetersbuurt
37% Koopwoningen
3.526 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johannes Swaenstraat 12

Vergelijkbare woningen in Den Helder

Veelgestelde vragen over Johannes Swaenstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Johannes Swaenstraat 12?

De prijsindicatie voor Johannes Swaenstraat 12 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Landmetersbuurt is €232.000. Dat komt neer op circa €2.090 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johannes Swaenstraat 12 zich tot de wijk Landmetersbuurt?

Johannes Swaenstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning van 111 m² in de wijk Landmetersbuurt. De buurt telt 464 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.526 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johannes Swaenstraat 12?

Johannes Swaenstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Landmetersbuurt, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Johannes Swaenstraat 12 vergeleken met de buurt?

Johannes Swaenstraat 12 heeft 111 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 193 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Landmetersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johannes Swaenstraat 12 en wat betekent dat?

Johannes Swaenstraat 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 28.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johannes Swaenstraat 12?

Johannes Swaenstraat 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 110 m².

Hoe is de woningmarkt in Landmetersbuurt?

De wijk Landmetersbuurt in Den Helder (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landmetersbuurt?