Eengezinswoning, tussenwoning Jan Adriaansz Wentelstraat 22 Den Helder

Jan Adriaansz Wentelstraat 22, 1785 HH Den Helder

130 m² Bouwjaar 1968 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Jan Adriaansz Wentelstraat 22 is een eengezinswoning, tussenwoning in Den Helder, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 186 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
186 m²
Inhoud
426 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Jan Adriaansz Wentelstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Adriaansz Wentelstraat 22

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
146.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
205.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.66 kg/m²

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Den Helder

1030 Inwoners
495 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
464 Woningvoorraad
€232.000 Gem. woningwaarde Landmetersbuurt
37% Koopwoningen
3.526 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Adriaansz Wentelstraat 22

Vergelijkbare woningen in Den Helder

Veelgestelde vragen over Jan Adriaansz Wentelstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Adriaansz Wentelstraat 22?

De prijsindicatie voor Jan Adriaansz Wentelstraat 22 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Landmetersbuurt is €232.000. Dat komt neer op circa €1.785 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Adriaansz Wentelstraat 22 zich tot de wijk Landmetersbuurt?

Jan Adriaansz Wentelstraat 22 is een eengezinswoning, tussenwoning van 130 m² in de wijk Landmetersbuurt. De buurt telt 464 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.526 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Adriaansz Wentelstraat 22?

Jan Adriaansz Wentelstraat 22 is een eengezinswoning, tussenwoning in Landmetersbuurt, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jan Adriaansz Wentelstraat 22 vergeleken met de buurt?

Jan Adriaansz Wentelstraat 22 heeft 130 m² woonoppervlakte en 426 m³ inhoud. Het perceel is 186 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Landmetersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Adriaansz Wentelstraat 22 en wat betekent dat?

Jan Adriaansz Wentelstraat 22 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Adriaansz Wentelstraat 22?

Jan Adriaansz Wentelstraat 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Landmetersbuurt?

De wijk Landmetersbuurt in Den Helder (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.