Streetview Stalpertstraat 190 Den Haag

Stalpertstraat 190, 2597 RX Den Haag

185 m² Bouwjaar 1960 7 kamers Label E

Stalpertstraat 190 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 135 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
635 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Stalpertstraat 190

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stalpertstraat 190

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

2600 Inwoners
1450 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1744 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Duinzigt
62% Koopwoningen
3.746 Inwoners per km²

Locatie van Stalpertstraat 190

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Stalpertstraat 190

Wat is de geschatte woningwaarde van Stalpertstraat 190?

De prijsindicatie voor Stalpertstraat 190 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Duinzigt is €524.000. Dat komt neer op circa €2.832 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stalpertstraat 190 zich tot de wijk Duinzigt?

Stalpertstraat 190 is een woonhuis van 185 m² in de wijk Duinzigt. De buurt telt 1.744 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.746 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stalpertstraat 190?

Stalpertstraat 190 is een woonhuis in Duinzigt, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Stalpertstraat 190 vergeleken met de buurt?

Stalpertstraat 190 heeft 185 m² woonoppervlakte en 635 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Duinzigt ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stalpertstraat 190 en wat betekent dat?

Stalpertstraat 190 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-08-14. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stalpertstraat 190?

Stalpertstraat 190 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Duinzigt?

De wijk Duinzigt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duinzigt?

Vanuit Stalpertstraat 190 in Duinzigt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.