Herenhuis, tussenwoning Stalpertstraat 184 Den Haag

Stalpertstraat 184, 2597 RX Den Haag

200 m² Bouwjaar 1971 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Stalpertstraat 184 is een herenhuis, tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 599 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
599 m²
Inhoud
660 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€950.000 tot €1.050.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Stalpertstraat 184

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stalpertstraat 184

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
101.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
146.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.5%
CO₂-emissie
26.45 kg/m²

Tuin
Ja (35.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

2600 Inwoners
1450 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1744 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Duinzigt
62% Koopwoningen
3.746 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stalpertstraat 184

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Stalpertstraat 184

Wat is de geschatte woningwaarde van Stalpertstraat 184?

De prijsindicatie voor Stalpertstraat 184 ligt rond €950.000 tot €1.050.000. De gemiddelde woningwaarde in Duinzigt is €524.000. Dat komt neer op circa €2.620 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stalpertstraat 184 zich tot de wijk Duinzigt?

Stalpertstraat 184 is een herenhuis, tussenwoning van 200 m² in de wijk Duinzigt. De buurt telt 1.744 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.746 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stalpertstraat 184?

Stalpertstraat 184 is een herenhuis, tussenwoning in Duinzigt, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Stalpertstraat 184 vergeleken met de buurt?

Stalpertstraat 184 heeft 200 m² woonoppervlakte en 660 m³ inhoud. Het perceel is 599 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Duinzigt ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stalpertstraat 184 en wat betekent dat?

Stalpertstraat 184 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stalpertstraat 184?

Stalpertstraat 184 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 35 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Duinzigt?

De wijk Duinzigt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duinzigt?

Vanuit Stalpertstraat 184 in Duinzigt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.