Streetview Weissenbruchstraat 113 Den Haag

Weissenbruchstraat 113, 2596 GD Den Haag

171 m² Bouwjaar 1925 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Weissenbruchstraat 113 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 114 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €776.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
114 m²
Inhoud
640 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Weissenbruchstraat 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weissenbruchstraat 113

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
142.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
204.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.64 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

1650 Inwoners
770 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
774 Woningvoorraad
€776.000 Gem. woningwaarde Nassaubuurt
69% Koopwoningen
5.825 Inwoners per km²

Locatie van Weissenbruchstraat 113

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Weissenbruchstraat 113

Wat is de geschatte woningwaarde van Weissenbruchstraat 113?

De prijsindicatie voor Weissenbruchstraat 113 ligt rond €755.000 tot €855.000. De gemiddelde woningwaarde in Nassaubuurt is €776.000. Dat komt neer op circa €4.538 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weissenbruchstraat 113 zich tot de wijk Nassaubuurt?

Weissenbruchstraat 113 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Nassaubuurt. De buurt telt 774 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.825 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weissenbruchstraat 113?

Weissenbruchstraat 113 is een woonhuis in Nassaubuurt, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Weissenbruchstraat 113 vergeleken met de buurt?

Weissenbruchstraat 113 heeft 171 m² woonoppervlakte en 640 m³ inhoud. Het perceel is 114 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Nassaubuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €776.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weissenbruchstraat 113 en wat betekent dat?

Weissenbruchstraat 113 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-02-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weissenbruchstraat 113?

Weissenbruchstraat 113 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nassaubuurt?

De wijk Nassaubuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €776.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nassaubuurt?

Vanuit Weissenbruchstraat 113 in Nassaubuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.