Streetview Roelofsstraat 46 Den Haag

Roelofsstraat 46, 2596 VP Den Haag

180 m² Bouwjaar 1931 8 kamers 5 slaapkamers Label C

Roelofsstraat 46 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 192 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €671.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
192 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Roelofsstraat 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Roelofsstraat 46

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
180.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
248.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

2440 Inwoners
1090 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1111 Woningvoorraad
€671.000 Gem. woningwaarde Van Hoytemastraat e.o.
74% Koopwoningen
9.543 Inwoners per km²

Locatie van Roelofsstraat 46

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Roelofsstraat 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Roelofsstraat 46?

De prijsindicatie voor Roelofsstraat 46 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Hoytemastraat e.o. is €671.000. Dat komt neer op circa €3.728 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Roelofsstraat 46 zich tot de wijk Van Hoytemastraat e.o.?

Roelofsstraat 46 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Van Hoytemastraat e.o.. De buurt telt 1.111 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.543 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Roelofsstraat 46?

Roelofsstraat 46 is een woonhuis in Van Hoytemastraat e.o., gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Roelofsstraat 46 vergeleken met de buurt?

Roelofsstraat 46 heeft 180 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 192 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Van Hoytemastraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €671.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Roelofsstraat 46 en wat betekent dat?

Roelofsstraat 46 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Roelofsstraat 46?

Roelofsstraat 46 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Van Hoytemastraat e.o.?

De wijk Van Hoytemastraat e.o. in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €671.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Hoytemastraat e.o.?