Streetview Rotterdamseweg 195 Delft

Rotterdamseweg 195, 2629 HD Delft

164 m² Bouwjaar 1930 Label A

Rotterdamseweg 195 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m² en een perceel van 439 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €736.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
439 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rotterdamseweg 195

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rotterdamseweg 195

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
146.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
138.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
34.9%
CO₂-emissie
21.58 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

3.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

3.9 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Delft

80 Inwoners
35 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
27 Woningvoorraad
€736.000 Gem. woningwaarde Ackersdijk
67% Koopwoningen
60 Inwoners per km²

Locatie van Rotterdamseweg 195

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Rotterdamseweg 195

Wat is de geschatte woningwaarde van Rotterdamseweg 195?

De prijsindicatie voor Rotterdamseweg 195 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Ackersdijk is €736.000. Dat komt neer op circa €4.488 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rotterdamseweg 195 zich tot de wijk Ackersdijk?

Rotterdamseweg 195 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Ackersdijk. De buurt telt 27 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 60 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rotterdamseweg 195?

Rotterdamseweg 195 is een woonhuis in Ackersdijk, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rotterdamseweg 195 vergeleken met de buurt?

Rotterdamseweg 195 heeft 164 m² woonoppervlakte. Het perceel is 439 m². In Ackersdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €736.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rotterdamseweg 195 en wat betekent dat?

Rotterdamseweg 195 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.58 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ackersdijk?

De wijk Ackersdijk in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €736.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ackersdijk?

Vanuit Rotterdamseweg 195 in Ackersdijk bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 3.8 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ackersdijk?