Straatbeeld van Merelslag 13 in de Hoef

Merelslag 13, 1426 AN de Hoef

110 m² Bouwjaar 1981 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Merelslag 13 is een tussenwoning in de Hoef, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m² en een perceel van 145 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
399 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Merelslag 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Merelslag 13

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in de Hoef

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

3,8 km
Gezondheid

Huisarts

4,8 km
Vervoer

Treinstation

16 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3,2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,7 km
Gezondheid

Apotheek

4,8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4,8 km
Horeca

Restaurant

4,1 km
Horeca

Café

3,8 km
Cultuur

Bibliotheek

4,3 km
Cultuur

Bioscoop

16,6 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor de Hoef

Merelslag 13 ligt in de buurt de Hoef in de Hoef. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 345 inwoners en 152 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 86% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 518.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 3,8 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 4,8 km tot een huisarts.

345 Inwoners
145 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
152 Woningvoorraad
€518.000 Gem. WOZ-waarde de Hoef
86% Koopwoningen
3.270 Inwoners per km²

Locatie van Merelslag 13

Vergelijkbare woningen in de Hoef

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in de Hoef. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Merelslag 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Merelslag 13?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt de Hoef €518.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Merelslag 13 zich tot de CBS-buurt de Hoef?

Merelslag 13 is een tussenwoning van 110 m² in de CBS-buurt de Hoef. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 152 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.270 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Merelslag 13?

Merelslag 13 is een tussenwoning in de Hoef, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Merelslag 13 vergeleken met de buurt?

Merelslag 13 heeft 110 m² woonoppervlakte en 399 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt de Hoef €518.000.

Wat is het energielabel van Merelslag 13 en wat betekent dat?

Merelslag 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-02-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in de Hoef?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt de Hoef in de Hoef (Utrecht) 345 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €518.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt de Hoef?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt de Hoef in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,8 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 4,8 km tot een huisarts, 16 km tot een treinstation, 3 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt de Hoef?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt de Hoef in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,8 km tot een ziekenhuis, 4,8 km tot een apotheek, 3,2 km tot een kinderdagverblijf, 4,7 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt de Hoef?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt de Hoef in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,1 km tot een restaurant, 3,8 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Merelslag 13?

Een woningrapport voor Merelslag 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond de Hoef. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1981, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in de Hoef presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars