Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1988
- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- 343 m²
Gooiberg 56 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m² en een perceel van 343 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €744.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gooiberg 56
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
0.4 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
1.6 kmDe prijsindicatie voor Gooiberg 56 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Meijerkamp is €744.000. Dat komt neer op circa €4.769 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGooiberg 56 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Meijerkamp. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.343 inwoners per km².
Gooiberg 56 is een woonhuis in Meijerkamp, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Gooiberg 56 heeft 156 m² woonoppervlakte. Het perceel is 343 m². In Meijerkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €744.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Meijerkamp in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €744.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Gooiberg 56 in Meijerkamp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 0.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gooiberg 56: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Meijerkamp: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €330.000 tot €380.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Meijerkamp is €744.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.