Tussenwoning Plaggenweg 15 Bussum

Plaggenweg 15, 1406 RV Bussum

138 m² Bouwjaar 1924 6 kamers 5 slaapkamers Label A+++

Plaggenweg 15 is een tussenwoning in Bussum, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 210 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €490.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
210 m²
Inhoud
514 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€890.000 tot €990.000
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Plaggenweg 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Plaggenweg 15

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
89.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
37.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
78%
CO₂-emissie
8.68 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (98.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Bussum

1060 Inwoners
600 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
688 Woningvoorraad
€490.000 Gem. woningwaarde Kom van Bieghel
47% Koopwoningen
3.460 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Plaggenweg 15

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Plaggenweg 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Plaggenweg 15?

De prijsindicatie voor Plaggenweg 15 ligt rond €890.000 tot €990.000. De gemiddelde woningwaarde in Kom van Bieghel is €490.000. Dat komt neer op circa €3.551 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Plaggenweg 15 zich tot de wijk Kom van Bieghel?

Plaggenweg 15 is een tussenwoning van 138 m² in de wijk Kom van Bieghel. De buurt telt 688 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.460 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Plaggenweg 15?

Plaggenweg 15 is een tussenwoning in Kom van Bieghel, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Plaggenweg 15 vergeleken met de buurt?

Plaggenweg 15 heeft 138 m² woonoppervlakte en 514 m³ inhoud. Het perceel is 210 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kom van Bieghel ligt de gemiddelde woningwaarde op €490.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Plaggenweg 15 en wat betekent dat?

Plaggenweg 15 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-05-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Plaggenweg 15?

Plaggenweg 15 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 98 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kom van Bieghel?

De wijk Kom van Bieghel in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €490.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kom van Bieghel?

Vanuit Plaggenweg 15 in Kom van Bieghel bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.