Streetview Heidelaan 18 Bussum

Heidelaan 18, 1406 RM Bussum

82 m² Bouwjaar 1910 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Heidelaan 18 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 101 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €490.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
101 m²
Inhoud
345 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Heidelaan 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heidelaan 18

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Bussum

1060 Inwoners
600 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
688 Woningvoorraad
€490.000 Gem. woningwaarde Kom van Bieghel
47% Koopwoningen
3.460 Inwoners per km²

Locatie van Heidelaan 18

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Heidelaan 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Heidelaan 18?

De prijsindicatie voor Heidelaan 18 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Kom van Bieghel is €490.000. Dat komt neer op circa €5.976 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heidelaan 18 zich tot de wijk Kom van Bieghel?

Heidelaan 18 is een woonhuis van 82 m² in de wijk Kom van Bieghel. De buurt telt 688 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.460 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heidelaan 18?

Heidelaan 18 is een woonhuis in Kom van Bieghel, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Heidelaan 18 vergeleken met de buurt?

Heidelaan 18 heeft 82 m² woonoppervlakte en 345 m³ inhoud. Het perceel is 101 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Kom van Bieghel ligt de gemiddelde woningwaarde op €490.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heidelaan 18 en wat betekent dat?

Heidelaan 18 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Heidelaan 18?

Heidelaan 18 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kom van Bieghel?

De wijk Kom van Bieghel in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €490.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kom van Bieghel?

Vanuit Heidelaan 18 in Kom van Bieghel bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.