Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1896
- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 181 m²
Iepenlaan 25 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1896. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m² en een perceel van 181 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €538.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Iepenlaan 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
1.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Spiegelzicht is €538.000. Dat komt neer op circa €4.719 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenIepenlaan 25 is een woonhuis van 114 m² in de wijk Spiegelzicht. De buurt telt 557 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.301 inwoners per km².
Iepenlaan 25 is een woonhuis in Spiegelzicht, gebouwd in 1896 (130 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Iepenlaan 25 heeft 114 m² woonoppervlakte. Het perceel is 181 m². In Spiegelzicht ligt de gemiddelde woningwaarde op €538.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Iepenlaan 25 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
De wijk Spiegelzicht in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €538.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Iepenlaan 25 in Spiegelzicht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Iepenlaan 25: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Spiegelzicht: restaurant (0.2 km), cafe (0.3 km).