Streetview Westerseweg 7 Burgh-Haamstede

Westerseweg 7, 4328 RP Burgh-Haamstede

371 m² Bouwjaar 1997

Westerseweg 7 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 371 m² en een perceel van 856 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €538.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
371 m²
Perceeloppervlakte
856 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Westerseweg 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Burgh-Haamstede

Onderwijs

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

29.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

15.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.1 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

5.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

15.5 km

Buurtinformatie in Burgh-Haamstede

195 Inwoners
85 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
117 Woningvoorraad
€538.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen in het Kleigebied
79% Koopwoningen
14 Inwoners per km²

Locatie van Westerseweg 7

Vergelijkbare woningen in Burgh-Haamstede

Veelgestelde vragen over Westerseweg 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Westerseweg 7?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen in het Kleigebied is €538.000. Dat komt neer op circa €1.450 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westerseweg 7 zich tot de wijk Verspreide huizen in het Kleigebied?

Westerseweg 7 is een woonhuis van 371 m² in de wijk Verspreide huizen in het Kleigebied. De buurt telt 117 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westerseweg 7?

Westerseweg 7 is een woonhuis in Verspreide huizen in het Kleigebied, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Westerseweg 7 vergeleken met de buurt?

Westerseweg 7 heeft 371 m² woonoppervlakte. Het perceel is 856 m². In Verspreide huizen in het Kleigebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €538.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen in het Kleigebied?

De wijk Verspreide huizen in het Kleigebied in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €538.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen in het Kleigebied?

Vanuit Westerseweg 7 in Verspreide huizen in het Kleigebied bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 29.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen in het Kleigebied?

Zorg en onderwijs in de buurt van Westerseweg 7: ziekenhuis op 16.1 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 15.5 km.