Landhuis, vrijstaande woning Boeijesbosch 25 Burgh-Haamstede

Boeijesbosch 25, 4328 LN Burgh-Haamstede

281 m² Bouwjaar 1983 9 kamers 5 slaapkamers Label B

Boeijesbosch 25 is een landhuis, vrijstaande woning in Burgh-Haamstede, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 281 m², een perceel van 2764 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
281 m²
Perceeloppervlakte
2764 m²
Inhoud
1067 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.360.000 tot €1.610.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, aan water, beschutte ligging, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Boeijesbosch 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boeijesbosch 25

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
148.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
184.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.5%
CO₂-emissie
33.12 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gaskachels
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Burgh-Haamstede

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

28.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

16 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

5.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

16.1 km

Buurtinformatie in Burgh-Haamstede

720 Inwoners
360 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
387 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Burgh
85% Koopwoningen
1.143 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boeijesbosch 25

Vergelijkbare woningen in Burgh-Haamstede

Veelgestelde vragen over Boeijesbosch 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Boeijesbosch 25?

De prijsindicatie voor Boeijesbosch 25 ligt rond €1.360.000 tot €1.610.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgh is €409.000. Dat komt neer op circa €1.456 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boeijesbosch 25 zich tot de wijk Burgh?

Boeijesbosch 25 is een landhuis, vrijstaande woning van 281 m² in de wijk Burgh. De buurt telt 387 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.143 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boeijesbosch 25?

Boeijesbosch 25 is een landhuis, vrijstaande woning in Burgh, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Boeijesbosch 25 vergeleken met de buurt?

Boeijesbosch 25 heeft 281 m² woonoppervlakte en 1067 m³ inhoud. Het perceel is 2764 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Burgh ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boeijesbosch 25 en wat betekent dat?

Boeijesbosch 25 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boeijesbosch 25?

Boeijesbosch 25 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Burgh?

De wijk Burgh in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Burgh?

Vanuit Boeijesbosch 25 in Burgh bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 28.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.