Streetview Boeijesbosch 13 Burgh-Haamstede

Boeijesbosch 13, 4328 LN Burgh-Haamstede

262 m² Bouwjaar 1976

Boeijesbosch 13 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 262 m² en een perceel van 1200 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
262 m²
Perceeloppervlakte
1200 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Boeijesbosch 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Burgh-Haamstede

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

28.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

16 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

5.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

16.1 km

Buurtinformatie in Burgh-Haamstede

720 Inwoners
360 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
387 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Burgh
85% Koopwoningen
1.143 Inwoners per km²

Locatie van Boeijesbosch 13

Vergelijkbare woningen in Burgh-Haamstede

Veelgestelde vragen over Boeijesbosch 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Boeijesbosch 13?

De gemiddelde woningwaarde in Burgh is €409.000. Dat komt neer op circa €1.561 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boeijesbosch 13 zich tot de wijk Burgh?

Boeijesbosch 13 is een woonhuis van 262 m² in de wijk Burgh. De buurt telt 387 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.143 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boeijesbosch 13?

Boeijesbosch 13 is een woonhuis in Burgh, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Boeijesbosch 13 vergeleken met de buurt?

Boeijesbosch 13 heeft 262 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1200 m². In Burgh ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Burgh?

De wijk Burgh in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Burgh?

Vanuit Boeijesbosch 13 in Burgh bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 28.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Burgh?

Zorg en onderwijs in de buurt van Boeijesbosch 13: ziekenhuis op 16.7 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 16 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Burgh?

Recreatie nabij Burgh: restaurant (0.3 km), cafe (5.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Boeijesbosch 13?

Een woningrapport voor Boeijesbosch 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Burgh. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1976, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.