Eengezinswoning, tussenwoning van Goyenstraat 12 Brunssum

van Goyenstraat 12, 6445 XJ Brunssum

144 m² Bouwjaar 1956 6 kamers 3 slaapkamers Label C

van Goyenstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Brunssum, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 225 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €228.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
225 m²
Inhoud
559 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€205.000 tot €255.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor van Goyenstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Goyenstraat 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
173.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
230.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.4%
CO₂-emissie
41.19 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie en dubbel glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (105.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Brunssum

1180 Inwoners
545 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
574 Woningvoorraad
€228.000 Gem. woningwaarde De Struiken
76% Koopwoningen
1.965 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van van Goyenstraat 12

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over van Goyenstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van van Goyenstraat 12?

De prijsindicatie voor van Goyenstraat 12 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in De Struiken is €228.000. Dat komt neer op circa €1.583 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Goyenstraat 12 zich tot de wijk De Struiken?

van Goyenstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning van 144 m² in de wijk De Struiken. De buurt telt 574 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.965 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Goyenstraat 12?

van Goyenstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in De Struiken, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is van Goyenstraat 12 vergeleken met de buurt?

van Goyenstraat 12 heeft 144 m² woonoppervlakte en 559 m³ inhoud. Het perceel is 225 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Struiken ligt de gemiddelde woningwaarde op €228.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Goyenstraat 12 en wat betekent dat?

van Goyenstraat 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-04-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Goyenstraat 12?

van Goyenstraat 12 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 105 m².

Hoe is de woningmarkt in De Struiken?

De wijk De Struiken in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €228.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Struiken?

Vanuit van Goyenstraat 12 in De Struiken bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.