Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van Goyenstraat 28 Brunssum

van Goyenstraat 28, 6445 XJ Brunssum

100 m² Bouwjaar 1954 5 kamers 4 slaapkamers Label E

van Goyenstraat 28 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Brunssum, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 336 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €228.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
336 m²
Inhoud
451 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor van Goyenstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Goyenstraat 28

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
234.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
311.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.7%
CO₂-emissie
55.82 kg/m²

Tuin
Ja (169.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Brunssum

1180 Inwoners
545 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
574 Woningvoorraad
€228.000 Gem. woningwaarde De Struiken
76% Koopwoningen
1.965 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van van Goyenstraat 28

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over van Goyenstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van van Goyenstraat 28?

De prijsindicatie voor van Goyenstraat 28 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in De Struiken is €228.000. Dat komt neer op circa €2.280 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Goyenstraat 28 zich tot de wijk De Struiken?

van Goyenstraat 28 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 100 m² in de wijk De Struiken. De buurt telt 574 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.965 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Goyenstraat 28?

van Goyenstraat 28 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in De Struiken, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is van Goyenstraat 28 vergeleken met de buurt?

van Goyenstraat 28 heeft 100 m² woonoppervlakte en 451 m³ inhoud. Het perceel is 336 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In De Struiken ligt de gemiddelde woningwaarde op €228.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Goyenstraat 28 en wat betekent dat?

van Goyenstraat 28 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-12-12. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Goyenstraat 28?

van Goyenstraat 28 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 169 m².

Hoe is de woningmarkt in De Struiken?

De wijk De Struiken in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €228.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Struiken?

Vanuit van Goyenstraat 28 in De Struiken bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.