Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Sluiterdstraat 50 Brunssum

Sluiterdstraat 50, 6444 HB Brunssum

90 m² Bouwjaar 1945 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Sluiterdstraat 50 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Brunssum, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 412 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €183.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1945
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
412 m²
Inhoud
425 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Sluiterdstraat 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sluiterdstraat 50

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
217.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
306.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.17 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (288.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Brunssum

660 Inwoners
375 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
372 Woningvoorraad
€183.000 Gem. woningwaarde Het Heufken
63% Koopwoningen
6.359 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sluiterdstraat 50

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Sluiterdstraat 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Sluiterdstraat 50?

De prijsindicatie voor Sluiterdstraat 50 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Heufken is €183.000. Dat komt neer op circa €2.033 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sluiterdstraat 50 zich tot de wijk Het Heufken?

Sluiterdstraat 50 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 90 m² in de wijk Het Heufken. De buurt telt 372 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.359 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sluiterdstraat 50?

Sluiterdstraat 50 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Het Heufken, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sluiterdstraat 50 vergeleken met de buurt?

Sluiterdstraat 50 heeft 90 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 412 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Het Heufken ligt de gemiddelde woningwaarde op €183.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sluiterdstraat 50 en wat betekent dat?

Sluiterdstraat 50 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-02-10. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sluiterdstraat 50?

Sluiterdstraat 50 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 288 m².

Hoe is de woningmarkt in Het Heufken?

De wijk Het Heufken in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €183.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Heufken?

Vanuit Sluiterdstraat 50 in Het Heufken bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 1 km.