Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 523 m²
- Inhoud
- 474 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
Ridder Thibaldstraat 28 is een vrijstaande woning in Brunssum, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 523 m² en 5 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €218.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ridder Thibaldstraat 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
6.2 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
7.8 kmRiant vrijstaand wonen aan de Ridder Thibaldstraat 28 – Brunssum Aan de Ridder Thibaldstraat 28 in Brunssum staat deze royale vrijstaande…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Ridder Thibaldstraat 28 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Bexdelle is €218.000. Dat komt neer op circa €1.329 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRidder Thibaldstraat 28 is een vrijstaande woning van 164 m² in de wijk Bexdelle. De buurt telt 180 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.606 inwoners per km².
Ridder Thibaldstraat 28 is een vrijstaande woning in Bexdelle, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Ridder Thibaldstraat 28 heeft 164 m² woonoppervlakte en 474 m³ inhoud. Het perceel is 523 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Bexdelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €218.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ridder Thibaldstraat 28 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Ridder Thibaldstraat 28 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 304 m².
De wijk Bexdelle in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €218.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Ridder Thibaldstraat 28 in Bexdelle bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ridder Thibaldstraat 28: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.9 km.