Streetview Boskriek 15 Brunssum

Boskriek 15, 6444 DK Brunssum

149 m² Bouwjaar 1994 Label B

Boskriek 15 is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m² en een perceel van 490 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
490 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Boskriek 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boskriek 15

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
144.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
185.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14%
CO₂-emissie
32.46 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Brunssum

1180 Inwoners
495 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
510 Woningvoorraad
€317.000 Gem. woningwaarde De Hemelder
88% Koopwoningen
4.116 Inwoners per km²

Locatie van Boskriek 15

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Boskriek 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Boskriek 15?

De gemiddelde woningwaarde in De Hemelder is €317.000. Dat komt neer op circa €2.128 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boskriek 15 zich tot de wijk De Hemelder?

Boskriek 15 is een woonhuis van 149 m² in de wijk De Hemelder. De buurt telt 510 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.116 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boskriek 15?

Boskriek 15 is een woonhuis in De Hemelder, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Boskriek 15 vergeleken met de buurt?

Boskriek 15 heeft 149 m² woonoppervlakte. Het perceel is 490 m². In De Hemelder ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boskriek 15 en wat betekent dat?

Boskriek 15 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-03-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.46 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Hemelder?

De wijk De Hemelder in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hemelder?

Vanuit Boskriek 15 in De Hemelder bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Hemelder?

Zorg en onderwijs in de buurt van Boskriek 15: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.3 km.