Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Eikenlaan 16 Brunssum

Eikenlaan 16, 6444 DJ Brunssum

114 m² Bouwjaar 1994 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Eikenlaan 16 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Brunssum, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 295 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
295 m²
Inhoud
484 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Eikenlaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eikenlaan 16

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
100.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
162.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.16 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Brunssum

1180 Inwoners
495 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
510 Woningvoorraad
€317.000 Gem. woningwaarde De Hemelder
88% Koopwoningen
4.116 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eikenlaan 16

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Eikenlaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Eikenlaan 16?

De prijsindicatie voor Eikenlaan 16 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hemelder is €317.000. Dat komt neer op circa €2.781 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eikenlaan 16 zich tot de wijk De Hemelder?

Eikenlaan 16 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 114 m² in de wijk De Hemelder. De buurt telt 510 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.116 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eikenlaan 16?

Eikenlaan 16 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in De Hemelder, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Eikenlaan 16 vergeleken met de buurt?

Eikenlaan 16 heeft 114 m² woonoppervlakte en 484 m³ inhoud. Het perceel is 295 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In De Hemelder ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eikenlaan 16 en wat betekent dat?

Eikenlaan 16 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eikenlaan 16?

Eikenlaan 16 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in De Hemelder?

De wijk De Hemelder in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hemelder?

Vanuit Eikenlaan 16 in De Hemelder bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.