Streetview Lindestraat 170 Brunssum

Lindestraat 170, 6444 AS Brunssum

210 m² Bouwjaar 1950

Lindestraat 170 is een woonhuis in Brunssum, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m² en een perceel van 685 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €253.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
685 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Lindestraat 170

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

7.3 km

Buurtinformatie in Brunssum

480 Inwoners
260 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
272 Woningvoorraad
€253.000 Gem. woningwaarde Op de Vaard
63% Koopwoningen
3.655 Inwoners per km²

Locatie van Lindestraat 170

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Lindestraat 170

Wat is de geschatte woningwaarde van Lindestraat 170?

De gemiddelde woningwaarde in Op de Vaard is €253.000. Dat komt neer op circa €1.205 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lindestraat 170 zich tot de wijk Op de Vaard?

Lindestraat 170 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Op de Vaard. De buurt telt 272 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.655 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lindestraat 170?

Lindestraat 170 is een woonhuis in Op de Vaard, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lindestraat 170 vergeleken met de buurt?

Lindestraat 170 heeft 210 m² woonoppervlakte. Het perceel is 685 m². In Op de Vaard ligt de gemiddelde woningwaarde op €253.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Op de Vaard?

De wijk Op de Vaard in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €253.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Op de Vaard?

Vanuit Lindestraat 170 in Op de Vaard bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Op de Vaard?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lindestraat 170: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Op de Vaard?

Recreatie nabij Op de Vaard: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Lindestraat 170?

Een woningrapport voor Lindestraat 170 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Op de Vaard. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1950, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.