Vrijstaande woning Dr Poelsstraat 9 Brunssum

Dr Poelsstraat 9, 6444 AJ Brunssum

140 m² Bouwjaar 1956 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Dr Poelsstraat 9 is een vrijstaande woning in Brunssum, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 450 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €253.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
450 m²
Inhoud
739 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2026 tot 2029
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Dr Poelsstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dr Poelsstraat 9

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
215.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
309.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.96 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Brunssum

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

7.3 km

Buurtinformatie in Brunssum

480 Inwoners
260 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
272 Woningvoorraad
€253.000 Gem. woningwaarde Op de Vaard
63% Koopwoningen
3.655 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dr Poelsstraat 9

Vergelijkbare woningen in Brunssum

Veelgestelde vragen over Dr Poelsstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Dr Poelsstraat 9?

De prijsindicatie voor Dr Poelsstraat 9 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Op de Vaard is €253.000. Dat komt neer op circa €1.807 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dr Poelsstraat 9 zich tot de wijk Op de Vaard?

Dr Poelsstraat 9 is een vrijstaande woning van 140 m² in de wijk Op de Vaard. De buurt telt 272 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.655 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dr Poelsstraat 9?

Dr Poelsstraat 9 is een vrijstaande woning in Op de Vaard, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dr Poelsstraat 9 vergeleken met de buurt?

Dr Poelsstraat 9 heeft 140 m² woonoppervlakte en 739 m³ inhoud. Het perceel is 450 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Op de Vaard ligt de gemiddelde woningwaarde op €253.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dr Poelsstraat 9 en wat betekent dat?

Dr Poelsstraat 9 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-05-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dr Poelsstraat 9?

Dr Poelsstraat 9 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Op de Vaard?

De wijk Op de Vaard in Brunssum (Limburg) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €253.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Op de Vaard?

Vanuit Dr Poelsstraat 9 in Op de Vaard bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.