Villa, vrijstaande woning Grevelingenhout 90 Bruinisse

Grevelingenhout 90, 4311 NL Bruinisse

474 m² Bouwjaar 2020 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Grevelingenhout 90 is een villa, vrijstaande woning in Bruinisse, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 474 m², een perceel van 1785 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €585.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
474 m²
Perceeloppervlakte
1785 m²
Inhoud
2083 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.900.000 tot €2.150.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met riet
Ligging
In bosrijke omgeving, in woonwijk, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Grevelingenhout 90

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grevelingenhout 90

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Bruinisse

Onderwijs

Basisschool

2.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.9 km
Vervoer

Treinstation

32.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

14.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.9 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

10.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

13.6 km

Buurtinformatie in Bruinisse

410 Inwoners
205 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
194 Woningvoorraad
€585.000 Gem. woningwaarde Recreatiegebied
94% Koopwoningen
72 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Grevelingenhout 90

Vergelijkbare woningen in Bruinisse

Veelgestelde vragen over Grevelingenhout 90

Wat is de geschatte woningwaarde van Grevelingenhout 90?

De prijsindicatie voor Grevelingenhout 90 ligt rond €1.900.000 tot €2.150.000. De gemiddelde woningwaarde in Recreatiegebied is €585.000. Dat komt neer op circa €1.234 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grevelingenhout 90 zich tot de wijk Recreatiegebied?

Grevelingenhout 90 is een villa, vrijstaande woning van 474 m² in de wijk Recreatiegebied. De buurt telt 194 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 72 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grevelingenhout 90?

Grevelingenhout 90 is een villa, vrijstaande woning in Recreatiegebied, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Grevelingenhout 90 vergeleken met de buurt?

Grevelingenhout 90 heeft 474 m² woonoppervlakte en 2083 m³ inhoud. Het perceel is 1785 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 95 m² per kamer. In Recreatiegebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €585.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grevelingenhout 90 en wat betekent dat?

Grevelingenhout 90 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grevelingenhout 90?

Grevelingenhout 90 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Recreatiegebied?

De wijk Recreatiegebied in Bruinisse (Zeeland) kenmerkt zich door 410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €585.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Recreatiegebied?

Vanuit Grevelingenhout 90 in Recreatiegebied bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 32.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.