Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 585 m²
- Perceeloppervlakte
- 2020 m²
Grevelingenhout 87 is een woonhuis in Bruinisse, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 585 m² en een perceel van 2020 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €585.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Grevelingenhout 87
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.9 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
2.9 kmTreinstation
32.1 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
2.9 kmMiddelbare school
14.3 kmApotheek
2.9 kmZiekenhuis
12.9 kmRestaurant
1.7 kmCafé
10.5 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
13.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Recreatiegebied is €585.000. Dat komt neer op circa €1.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGrevelingenhout 87 is een woonhuis van 585 m² in de wijk Recreatiegebied. De buurt telt 194 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 72 inwoners per km².
Grevelingenhout 87 is een woonhuis in Recreatiegebied, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Grevelingenhout 87 heeft 585 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2020 m². In Recreatiegebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €585.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Recreatiegebied in Bruinisse (Zeeland) kenmerkt zich door 410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €585.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Grevelingenhout 87 in Recreatiegebied bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 32.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Grevelingenhout 87: ziekenhuis op 12.9 km, apotheek op 2.9 km, kinderdagverblijf op 2.9 km, middelbare school op 14.3 km.
Recreatie nabij Recreatiegebied: restaurant (1.7 km), cafe (10.5 km).
Een woningrapport voor Grevelingenhout 87 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Recreatiegebied. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.