Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Buijzenpolderdijk 3 Breskens

Buijzenpolderdijk 3, 4511 PG Breskens

76 m² Bouwjaar 1896 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Buijzenpolderdijk 3 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Breskens, gebouwd in 1896. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m², een perceel van 530 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €392.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1896
Woonoppervlakte
76 m²
Perceeloppervlakte
530 m²
Inhoud
257 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€220.000 tot €270.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Buijzenpolderdijk 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buijzenpolderdijk 3

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
307.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
449.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
82.72 kg/m²

Tuin
Ja (238.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Breskens

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

45.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.4 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

24.2 km

Buurtinformatie in Breskens

335 Inwoners
155 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
215 Woningvoorraad
€392.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Breskens
84% Koopwoningen
29 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Buijzenpolderdijk 3

Vergelijkbare woningen in Breskens

Veelgestelde vragen over Buijzenpolderdijk 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Buijzenpolderdijk 3?

De prijsindicatie voor Buijzenpolderdijk 3 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Breskens is €392.000. Dat komt neer op circa €5.158 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buijzenpolderdijk 3 zich tot de wijk Verspreide huizen Breskens?

Buijzenpolderdijk 3 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 76 m² in de wijk Verspreide huizen Breskens. De buurt telt 215 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 29 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buijzenpolderdijk 3?

Buijzenpolderdijk 3 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Verspreide huizen Breskens, gebouwd in 1896 (130 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Buijzenpolderdijk 3 vergeleken met de buurt?

Buijzenpolderdijk 3 heeft 76 m² woonoppervlakte en 257 m³ inhoud. Het perceel is 530 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Verspreide huizen Breskens ligt de gemiddelde woningwaarde op €392.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buijzenpolderdijk 3 en wat betekent dat?

Buijzenpolderdijk 3 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-09-22. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 82.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Buijzenpolderdijk 3?

Buijzenpolderdijk 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 238 m².

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Breskens?

De wijk Verspreide huizen Breskens in Breskens (Zeeland) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €392.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.