Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Oude Rijksweg 50 Breskens

Oude Rijksweg 50, 4511 HW Breskens

99 m² Bouwjaar 1924 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Oude Rijksweg 50 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Breskens, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 450 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
450 m²
Inhoud
564 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan park en aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Oude Rijksweg 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Rijksweg 50

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
257.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
374.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
68.61 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (297.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Breskens

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

44.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

23.2 km

Buurtinformatie in Breskens

4300 Inwoners
2115 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2507 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Breskens
63% Koopwoningen
2.191 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oude Rijksweg 50

Vergelijkbare woningen in Breskens

Veelgestelde vragen over Oude Rijksweg 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Rijksweg 50?

De prijsindicatie voor Oude Rijksweg 50 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Breskens is €277.000. Dat komt neer op circa €2.798 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Rijksweg 50 zich tot de wijk Breskens?

Oude Rijksweg 50 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 99 m² in de wijk Breskens. De buurt telt 2.507 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.191 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Rijksweg 50?

Oude Rijksweg 50 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Breskens, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oude Rijksweg 50 vergeleken met de buurt?

Oude Rijksweg 50 heeft 99 m² woonoppervlakte en 564 m³ inhoud. Het perceel is 450 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Breskens ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Rijksweg 50 en wat betekent dat?

Oude Rijksweg 50 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-07-22. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oude Rijksweg 50?

Oude Rijksweg 50 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 297 m².

Hoe is de woningmarkt in Breskens?

De wijk Breskens in Breskens (Zeeland) kenmerkt zich door 4.300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Breskens?

Vanuit Oude Rijksweg 50 in Breskens bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 44.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.