Streetview Dorpsstraat 74 Breskens

Dorpsstraat 74, 4511 EJ Breskens

366 m² Bouwjaar 1900 17 kamers Label C

Dorpsstraat 74 is een woonhuis in Breskens, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 366 m², een perceel van 604 m² en 17 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
366 m²
Perceeloppervlakte
604 m²
Inhoud
1685 m³
Kamers
17

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Dorpsstraat 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dorpsstraat 74

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breskens

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

44.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

23.2 km

Buurtinformatie in Breskens

4300 Inwoners
2115 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2507 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Breskens
63% Koopwoningen
2.191 Inwoners per km²

Locatie van Dorpsstraat 74

Vergelijkbare woningen in Breskens

Veelgestelde vragen over Dorpsstraat 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Dorpsstraat 74?

De prijsindicatie voor Dorpsstraat 74 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Breskens is €277.000. Dat komt neer op circa €757 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dorpsstraat 74 zich tot de wijk Breskens?

Dorpsstraat 74 is een woonhuis van 366 m² in de wijk Breskens. De buurt telt 2.507 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.191 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dorpsstraat 74?

Dorpsstraat 74 is een woonhuis in Breskens, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dorpsstraat 74 vergeleken met de buurt?

Dorpsstraat 74 heeft 366 m² woonoppervlakte en 1685 m³ inhoud. Het perceel is 604 m². Met 17 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Breskens ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dorpsstraat 74 en wat betekent dat?

Dorpsstraat 74 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-08-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dorpsstraat 74?

Dorpsstraat 74 heeft 17 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Breskens?

De wijk Breskens in Breskens (Zeeland) kenmerkt zich door 4.300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Breskens?

Vanuit Dorpsstraat 74 in Breskens bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 44.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.