Herenhuis, tussenwoning Badhuisstraat 43 Vlissingen

Badhuisstraat 43, 4381 LN Vlissingen

342 m² Bouwjaar 1895 10 kamers 8 slaapkamers Label C

Badhuisstraat 43 is een herenhuis, tussenwoning in Vlissingen, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 342 m², een perceel van 217 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €134.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1895
Woonoppervlakte
342 m²
Perceeloppervlakte
217 m²
Inhoud
1209 m³
Kamers
10
Slaapkamers
8
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€730.000 tot €830.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Beschutte ligging, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Badhuisstraat 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Badhuisstraat 43

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
193.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.62 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Vlissingen

765 Inwoners
455 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
553 Woningvoorraad
€134.000 Gem. woningwaarde Stadhuisplein e.o.
30% Koopwoningen
4.801 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Badhuisstraat 43

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Badhuisstraat 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Badhuisstraat 43?

De prijsindicatie voor Badhuisstraat 43 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadhuisplein e.o. is €134.000. Dat komt neer op circa €392 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Badhuisstraat 43 zich tot de wijk Stadhuisplein e.o.?

Badhuisstraat 43 is een herenhuis, tussenwoning van 342 m² in de wijk Stadhuisplein e.o.. De buurt telt 553 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Badhuisstraat 43?

Badhuisstraat 43 is een herenhuis, tussenwoning in Stadhuisplein e.o., gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Badhuisstraat 43 vergeleken met de buurt?

Badhuisstraat 43 heeft 342 m² woonoppervlakte en 1209 m³ inhoud. Het perceel is 217 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Stadhuisplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €134.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Badhuisstraat 43 en wat betekent dat?

Badhuisstraat 43 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Badhuisstraat 43?

Badhuisstraat 43 heeft 10 kamers waarvan 8 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Stadhuisplein e.o.?

De wijk Stadhuisplein e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €134.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadhuisplein e.o.?