Streetview Bagvensestraat 86 Breda

Bagvensestraat 86, 4839 AG Breda

155 m² Bouwjaar 1968 7 kamers 4 slaapkamers Label A++

Bagvensestraat 86 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 1064 m² en 7 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €620.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
1064 m²
Inhoud
678 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Bagvensestraat 86

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bagvensestraat 86

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
101.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
52.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
69.8%
CO₂-emissie
12.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

5.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Breda

770 Inwoners
270 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
297 Woningvoorraad
€620.000 Gem. woningwaarde Liesbos
84% Koopwoningen
128 Inwoners per km²

Locatie van Bagvensestraat 86

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Bagvensestraat 86

Wat is de geschatte woningwaarde van Bagvensestraat 86?

De gemiddelde woningwaarde in Liesbos is €620.000. Dat komt neer op circa €4.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bagvensestraat 86 zich tot de wijk Liesbos?

Bagvensestraat 86 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Liesbos. De buurt telt 297 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 128 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bagvensestraat 86?

Bagvensestraat 86 is een woonhuis in Liesbos, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bagvensestraat 86 vergeleken met de buurt?

Bagvensestraat 86 heeft 155 m² woonoppervlakte en 678 m³ inhoud. Het perceel is 1064 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Liesbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €620.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bagvensestraat 86 en wat betekent dat?

Bagvensestraat 86 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-09-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bagvensestraat 86?

Bagvensestraat 86 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Liesbos?

De wijk Liesbos in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €620.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Liesbos?

Vanuit Bagvensestraat 86 in Liesbos bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.