Eengezinswoning, vrijstaande woning Liesboslaan 121 Breda

Liesboslaan 121, 4838 ET Breda

243 m² Bouwjaar 1933 10 kamers 5 slaapkamers Label G

Liesboslaan 121 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Breda, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 243 m², een perceel van 1410 m² en 10 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €620.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
243 m²
Perceeloppervlakte
1410 m²
Inhoud
1043 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5
Badkamers
11
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Buiten bebouwde kom

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Liesboslaan 121

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Liesboslaan 121

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
295.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
415.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
76.14 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

5.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Breda

770 Inwoners
270 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
297 Woningvoorraad
€620.000 Gem. woningwaarde Liesbos
84% Koopwoningen
128 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Liesboslaan 121

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Liesboslaan 121

Wat is de geschatte woningwaarde van Liesboslaan 121?

De prijsindicatie voor Liesboslaan 121 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Liesbos is €620.000. Dat komt neer op circa €2.551 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Liesboslaan 121 zich tot de wijk Liesbos?

Liesboslaan 121 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 243 m² in de wijk Liesbos. De buurt telt 297 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 128 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Liesboslaan 121?

Liesboslaan 121 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Liesbos, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Liesboslaan 121 vergeleken met de buurt?

Liesboslaan 121 heeft 243 m² woonoppervlakte en 1043 m³ inhoud. Het perceel is 1410 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Liesbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €620.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Liesboslaan 121 en wat betekent dat?

Liesboslaan 121 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-05-23. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 76.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Liesboslaan 121?

Liesboslaan 121 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 11 badkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Liesbos?

De wijk Liesbos in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €620.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Liesbos?