Vrijstaande woning Tweegelandenbrugweg 37 Breda

Tweegelandenbrugweg 37, 4836 BK Breda

136 m² Bouwjaar 1950 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Tweegelandenbrugweg 37 is een vrijstaande woning in Breda, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 10900 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
10900 m²
Inhoud
489 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€1.095.000 tot €1.345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
at_edge_of_woods, outside_built_up_area, in_green_area, rural, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Tweegelandenbrugweg 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tweegelandenbrugweg 37

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.7 km
Gezondheid

Huisarts

3.5 km
Vervoer

Treinstation

7.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Breda

890 Inwoners
340 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
362 Woningvoorraad
€611.000 Gem. woningwaarde Effen-Rith
82% Koopwoningen
99 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tweegelandenbrugweg 37

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Tweegelandenbrugweg 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Tweegelandenbrugweg 37?

De prijsindicatie voor Tweegelandenbrugweg 37 ligt rond €1.095.000 tot €1.345.000. De gemiddelde woningwaarde in Effen-Rith is €611.000. Dat komt neer op circa €4.493 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tweegelandenbrugweg 37 zich tot de wijk Effen-Rith?

Tweegelandenbrugweg 37 is een vrijstaande woning van 136 m² in de wijk Effen-Rith. De buurt telt 362 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 99 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tweegelandenbrugweg 37?

Tweegelandenbrugweg 37 is een vrijstaande woning in Effen-Rith, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tweegelandenbrugweg 37 vergeleken met de buurt?

Tweegelandenbrugweg 37 heeft 136 m² woonoppervlakte en 489 m³ inhoud. Het perceel is 10900 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Effen-Rith ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tweegelandenbrugweg 37 en wat betekent dat?

Tweegelandenbrugweg 37 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Tweegelandenbrugweg 37?

Tweegelandenbrugweg 37 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Effen-Rith?

De wijk Effen-Rith in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Effen-Rith?

Vanuit Tweegelandenbrugweg 37 in Effen-Rith bereik je: supermarkt op 3.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 7.5 km, snelwegoprit op 1 km.