Tussenverdieping Ginnekenweg 282 Breda

Ginnekenweg 282, 4835 NK Breda

139 m² Bouwjaar 1980 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Ginnekenweg 282 is een tussenverdieping in Breda, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
139 m²
Inhoud
459 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Ginnekenweg 282

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ginnekenweg 282

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
94.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.18 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Blokverwarming, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en HR-glas

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Breda

5460 Inwoners
2445 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2473 Woningvoorraad
€628.000 Gem. woningwaarde Ginneken
78% Koopwoningen
4.154 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ginnekenweg 282

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Ginnekenweg 282

Wat is de geschatte woningwaarde van Ginnekenweg 282?

De prijsindicatie voor Ginnekenweg 282 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Ginneken is €628.000. Dat komt neer op circa €4.518 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ginnekenweg 282 zich tot de wijk Ginneken?

Ginnekenweg 282 is een tussenverdieping van 139 m² in de wijk Ginneken. De buurt telt 2.473 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.154 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ginnekenweg 282?

Ginnekenweg 282 is een tussenverdieping in Ginneken, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ginnekenweg 282 vergeleken met de buurt?

Ginnekenweg 282 heeft 139 m² woonoppervlakte en 459 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Ginneken ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ginnekenweg 282 en wat betekent dat?

Ginnekenweg 282 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ginnekenweg 282?

Ginnekenweg 282 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Ginneken?

De wijk Ginneken in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ginneken?

Vanuit Ginnekenweg 282 in Ginneken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.