Geschakelde woning Ulvenhoutselaan 59 E Breda

Ulvenhoutselaan 59 E, 4835 MB Breda

187 m² Bouwjaar 1975 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Ulvenhoutselaan 59 E is een geschakelde woning in Breda, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m², een perceel van 585 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
585 m²
Inhoud
758 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Daktype
Tentdak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Ulvenhoutselaan 59 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ulvenhoutselaan 59 E

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
149.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.9%
CO₂-emissie
31.94 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Breda

5460 Inwoners
2445 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2473 Woningvoorraad
€628.000 Gem. woningwaarde Ginneken
78% Koopwoningen
4.154 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ulvenhoutselaan 59 E

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Ulvenhoutselaan 59 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Ulvenhoutselaan 59 E?

De gemiddelde woningwaarde in Ginneken is €628.000. Dat komt neer op circa €3.358 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ulvenhoutselaan 59 E zich tot de wijk Ginneken?

Ulvenhoutselaan 59 E is een geschakelde woning van 187 m² in de wijk Ginneken. De buurt telt 2.473 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.154 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ulvenhoutselaan 59 E?

Ulvenhoutselaan 59 E is een geschakelde woning in Ginneken, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ulvenhoutselaan 59 E vergeleken met de buurt?

Ulvenhoutselaan 59 E heeft 187 m² woonoppervlakte en 758 m³ inhoud. Het perceel is 585 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Ginneken ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ulvenhoutselaan 59 E en wat betekent dat?

Ulvenhoutselaan 59 E heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ulvenhoutselaan 59 E?

Ulvenhoutselaan 59 E heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Ginneken?

De wijk Ginneken in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ginneken?

Vanuit Ulvenhoutselaan 59 E in Ginneken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.