Streetview Jacqueline de Grezlaan 25 Breda

Jacqueline de Grezlaan 25, 4835 GS Breda

277 m² Bouwjaar 1978

Jacqueline de Grezlaan 25 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 277 m² en een perceel van 688 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
277 m²
Perceeloppervlakte
688 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Jacqueline de Grezlaan 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Breda

5460 Inwoners
2445 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2473 Woningvoorraad
€628.000 Gem. woningwaarde Ginneken
78% Koopwoningen
4.154 Inwoners per km²

Locatie van Jacqueline de Grezlaan 25

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Jacqueline de Grezlaan 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacqueline de Grezlaan 25?

De prijsindicatie voor Jacqueline de Grezlaan 25 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Ginneken is €628.000. Dat komt neer op circa €2.267 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacqueline de Grezlaan 25 zich tot de wijk Ginneken?

Jacqueline de Grezlaan 25 is een woonhuis van 277 m² in de wijk Ginneken. De buurt telt 2.473 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.154 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacqueline de Grezlaan 25?

Jacqueline de Grezlaan 25 is een woonhuis in Ginneken, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jacqueline de Grezlaan 25 vergeleken met de buurt?

Jacqueline de Grezlaan 25 heeft 277 m² woonoppervlakte. Het perceel is 688 m². In Ginneken ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Ginneken?

De wijk Ginneken in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ginneken?

Vanuit Jacqueline de Grezlaan 25 in Ginneken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ginneken?

Zorg en onderwijs in de buurt van Jacqueline de Grezlaan 25: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Ginneken?

Recreatie nabij Ginneken: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Jacqueline de Grezlaan 25?