Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2013
- Woonoppervlakte
- 298 m²
- Perceeloppervlakte
- 4710 m²
Valentijnlaan 14 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 298 m² en een perceel van 4710 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Valentijnlaan 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
4.6 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Overakker is €443.000. Dat komt neer op circa €1.487 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenValentijnlaan 14 is een woonhuis van 298 m² in de wijk Overakker. De buurt telt 1.635 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.442 inwoners per km².
Valentijnlaan 14 is een woonhuis in Overakker, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Valentijnlaan 14 heeft 298 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4710 m². In Overakker ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Overakker in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Valentijnlaan 14 in Overakker bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Valentijnlaan 14: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Overakker: restaurant (0.4 km), cafe (1.2 km).
Een woningrapport voor Valentijnlaan 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Overakker. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2013, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.