Streetview Valkenierslaan 304 Breda

Valkenierslaan 304, 4834 CP Breda

181 m² Bouwjaar 1933 Label F

Valkenierslaan 304 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m² en een perceel van 362 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €442.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
362 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Valkenierslaan 304

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenierslaan 304

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Breda

3875 Inwoners
1765 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1699 Woningvoorraad
€442.000 Gem. woningwaarde Blauwe Kei
79% Koopwoningen
5.501 Inwoners per km²

Locatie van Valkenierslaan 304

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Valkenierslaan 304

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenierslaan 304?

De prijsindicatie voor Valkenierslaan 304 ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in Blauwe Kei is €442.000. Dat komt neer op circa €2.442 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenierslaan 304 zich tot de wijk Blauwe Kei?

Valkenierslaan 304 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Blauwe Kei. De buurt telt 1.699 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.501 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenierslaan 304?

Valkenierslaan 304 is een woonhuis in Blauwe Kei, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Valkenierslaan 304 vergeleken met de buurt?

Valkenierslaan 304 heeft 181 m² woonoppervlakte. Het perceel is 362 m². In Blauwe Kei ligt de gemiddelde woningwaarde op €442.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenierslaan 304 en wat betekent dat?

Valkenierslaan 304 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-01-15. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Blauwe Kei?

De wijk Blauwe Kei in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €442.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blauwe Kei?

Vanuit Valkenierslaan 304 in Blauwe Kei bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Blauwe Kei?