Hoekwoning Arenberglaan 99 Breda

Arenberglaan 99, 4824 RH Breda

131 m² Bouwjaar 1984 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Arenberglaan 99 is een hoekwoning in Breda, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 317 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
317 m²
Inhoud
466 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Arenberglaan 99

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arenberglaan 99

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (88.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Breda

4605 Inwoners
2130 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2072 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde Gageldonk
71% Koopwoningen
5.787 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Arenberglaan 99

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Arenberglaan 99

Wat is de geschatte woningwaarde van Arenberglaan 99?

De prijsindicatie voor Arenberglaan 99 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Gageldonk is €304.000. Dat komt neer op circa €2.321 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arenberglaan 99 zich tot de wijk Gageldonk?

Arenberglaan 99 is een hoekwoning van 131 m² in de wijk Gageldonk. De buurt telt 2.072 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.787 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arenberglaan 99?

Arenberglaan 99 is een hoekwoning in Gageldonk, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Arenberglaan 99 vergeleken met de buurt?

Arenberglaan 99 heeft 131 m² woonoppervlakte en 466 m³ inhoud. Het perceel is 317 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Gageldonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arenberglaan 99 en wat betekent dat?

Arenberglaan 99 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Arenberglaan 99?

Arenberglaan 99 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 88 m².

Hoe is de woningmarkt in Gageldonk?

De wijk Gageldonk in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gageldonk?

Vanuit Arenberglaan 99 in Gageldonk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.