Eengezinswoning, hoekwoning Arenberglaan 93 Breda

Arenberglaan 93, 4824 RH Breda

114 m² Bouwjaar 1982 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Arenberglaan 93 is een eengezinswoning, hoekwoning in Breda, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 162 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
429 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Arenberglaan 93

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arenberglaan 93

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
0.7
CO₂-emissie
6969.95 kg/m²

Tuin
Ja (76.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Breda

4605 Inwoners
2130 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2072 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde Gageldonk
71% Koopwoningen
5.787 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Arenberglaan 93

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Arenberglaan 93

Wat is de geschatte woningwaarde van Arenberglaan 93?

De prijsindicatie voor Arenberglaan 93 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Gageldonk is €304.000. Dat komt neer op circa €2.667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arenberglaan 93 zich tot de wijk Gageldonk?

Arenberglaan 93 is een eengezinswoning, hoekwoning van 114 m² in de wijk Gageldonk. De buurt telt 2.072 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.787 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arenberglaan 93?

Arenberglaan 93 is een eengezinswoning, hoekwoning in Gageldonk, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Arenberglaan 93 vergeleken met de buurt?

Arenberglaan 93 heeft 114 m² woonoppervlakte en 429 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Gageldonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arenberglaan 93 en wat betekent dat?

Arenberglaan 93 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-12-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 6969.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Arenberglaan 93?

Arenberglaan 93 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 76 m².

Hoe is de woningmarkt in Gageldonk?

De wijk Gageldonk in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gageldonk?

Vanuit Arenberglaan 93 in Gageldonk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.