Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 227 m²
- Perceeloppervlakte
- 638 m²
Donkslagen 41 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 227 m² en een perceel van 638 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €360.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Donkslagen 41
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
4.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
8.6 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
7.1 kmDe prijsindicatie voor Donkslagen 41 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Overkroeten is €360.000. Dat komt neer op circa €1.586 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDonkslagen 41 is een woonhuis van 227 m² in de wijk Overkroeten. De buurt telt 1.302 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.956 inwoners per km².
Donkslagen 41 is een woonhuis in Overkroeten, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Donkslagen 41 heeft 227 m² woonoppervlakte. Het perceel is 638 m². In Overkroeten ligt de gemiddelde woningwaarde op €360.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Donkslagen 41 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-09-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Overkroeten in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €360.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Donkslagen 41 in Overkroeten bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 4.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Donkslagen 41: ziekenhuis op 8.6 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Overkroeten: restaurant (1.1 km), cafe (1.8 km).