Streetview Overkroetenlaan 95 Breda

Overkroetenlaan 95, 4823 KD Breda

215 m² Bouwjaar 1996 8 kamers 6 slaapkamers Label A

Overkroetenlaan 95 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m², een perceel van 860 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €360.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
860 m²
Inhoud
700 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Overkroetenlaan 95

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Overkroetenlaan 95

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.6 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Breda

3110 Inwoners
1305 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1302 Woningvoorraad
€360.000 Gem. woningwaarde Overkroeten
64% Koopwoningen
6.956 Inwoners per km²

Locatie van Overkroetenlaan 95

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Overkroetenlaan 95

Wat is de geschatte woningwaarde van Overkroetenlaan 95?

De prijsindicatie voor Overkroetenlaan 95 ligt rond €620.000 tot €720.000. De gemiddelde woningwaarde in Overkroeten is €360.000. Dat komt neer op circa €1.674 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Overkroetenlaan 95 zich tot de wijk Overkroeten?

Overkroetenlaan 95 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Overkroeten. De buurt telt 1.302 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.956 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Overkroetenlaan 95?

Overkroetenlaan 95 is een woonhuis in Overkroeten, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Overkroetenlaan 95 vergeleken met de buurt?

Overkroetenlaan 95 heeft 215 m² woonoppervlakte en 700 m³ inhoud. Het perceel is 860 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Overkroeten ligt de gemiddelde woningwaarde op €360.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Overkroetenlaan 95 en wat betekent dat?

Overkroetenlaan 95 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-12-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Overkroetenlaan 95?

Overkroetenlaan 95 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Overkroeten?

De wijk Overkroeten in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €360.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overkroeten?

Vanuit Overkroetenlaan 95 in Overkroeten bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 4.1 km.