Herenhuis, tussenwoning Baronielaan 16 Breda

Baronielaan 16, 4818 RA Breda

334 m² Bouwjaar 1900 10 kamers 6 slaapkamers Label B

Baronielaan 16 is een herenhuis, tussenwoning in Breda, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 334 m², een perceel van 322 m² en 10 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
334 m²
Perceeloppervlakte
322 m²
Inhoud
1184 m³
Kamers
10
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.185.000 tot €1.435.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Baronielaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Baronielaan 16

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
136.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
183.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.81 kg/m²

Tuin
Ja (84.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Breda

5120 Inwoners
2425 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2212 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Zandberg
69% Koopwoningen
6.954 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Baronielaan 16

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Baronielaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Baronielaan 16?

De prijsindicatie voor Baronielaan 16 ligt rond €1.185.000 tot €1.435.000. De gemiddelde woningwaarde in Zandberg is €574.000. Dat komt neer op circa €1.719 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baronielaan 16 zich tot de wijk Zandberg?

Baronielaan 16 is een herenhuis, tussenwoning van 334 m² in de wijk Zandberg. De buurt telt 2.212 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.954 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baronielaan 16?

Baronielaan 16 is een herenhuis, tussenwoning in Zandberg, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Baronielaan 16 vergeleken met de buurt?

Baronielaan 16 heeft 334 m² woonoppervlakte en 1184 m³ inhoud. Het perceel is 322 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Zandberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Baronielaan 16 en wat betekent dat?

Baronielaan 16 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-12-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Baronielaan 16?

Baronielaan 16 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 84 m².

Hoe is de woningmarkt in Zandberg?

De wijk Zandberg in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zandberg?

Vanuit Baronielaan 16 in Zandberg bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.3 km.