Tussenwoning Minister Nelissenstraat 50 Breda

Minister Nelissenstraat 50, 4818 HT Breda

190 m² Bouwjaar 1899 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Minister Nelissenstraat 50 is een tussenwoning in Breda, gebouwd in 1899. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 243 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1899
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
243 m²
Inhoud
845 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.045.000 tot €1.295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Minister Nelissenstraat 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Minister Nelissenstraat 50

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
123.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.4 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Breda

5120 Inwoners
2425 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2212 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Zandberg
69% Koopwoningen
6.954 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Minister Nelissenstraat 50

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Minister Nelissenstraat 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Minister Nelissenstraat 50?

De prijsindicatie voor Minister Nelissenstraat 50 ligt rond €1.045.000 tot €1.295.000. De gemiddelde woningwaarde in Zandberg is €574.000. Dat komt neer op circa €3.021 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Minister Nelissenstraat 50 zich tot de wijk Zandberg?

Minister Nelissenstraat 50 is een tussenwoning van 190 m² in de wijk Zandberg. De buurt telt 2.212 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.954 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Minister Nelissenstraat 50?

Minister Nelissenstraat 50 is een tussenwoning in Zandberg, gebouwd in 1899 (127 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Minister Nelissenstraat 50 vergeleken met de buurt?

Minister Nelissenstraat 50 heeft 190 m² woonoppervlakte en 845 m³ inhoud. Het perceel is 243 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Zandberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Minister Nelissenstraat 50 en wat betekent dat?

Minister Nelissenstraat 50 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-05-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Minister Nelissenstraat 50?

Minister Nelissenstraat 50 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zandberg?

De wijk Zandberg in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zandberg?