Streetview Heusdenhoutseweg 18 Breda

Heusdenhoutseweg 18, 4817 NC Breda

181 m² Bouwjaar 1887 Label C

Heusdenhoutseweg 18 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1887. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m² en een perceel van 1070 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €329.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1887
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
1070 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Heusdenhoutseweg 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heusdenhoutseweg 18

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
158.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
245.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Breda

5150 Inwoners
2455 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2439 Woningvoorraad
€329.000 Gem. woningwaarde Heusdenhout
50% Koopwoningen
3.404 Inwoners per km²

Locatie van Heusdenhoutseweg 18

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Heusdenhoutseweg 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Heusdenhoutseweg 18?

De gemiddelde woningwaarde in Heusdenhout is €329.000. Dat komt neer op circa €1.818 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heusdenhoutseweg 18 zich tot de wijk Heusdenhout?

Heusdenhoutseweg 18 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Heusdenhout. De buurt telt 2.439 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.404 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heusdenhoutseweg 18?

Heusdenhoutseweg 18 is een woonhuis in Heusdenhout, gebouwd in 1887 (139 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Heusdenhoutseweg 18 vergeleken met de buurt?

Heusdenhoutseweg 18 heeft 181 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1070 m². In Heusdenhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €329.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heusdenhoutseweg 18 en wat betekent dat?

Heusdenhoutseweg 18 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-11-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.18 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Heusdenhout?

De wijk Heusdenhout in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €329.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heusdenhout?

Vanuit Heusdenhoutseweg 18 in Heusdenhout bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heusdenhout?