Streetview Oosterhoutseweg 1 Breda

Oosterhoutseweg 1, 4817 MX Breda

549 m² Bouwjaar 1930 Label G

Oosterhoutseweg 1 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 549 m² en een perceel van 725 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
549 m²
Perceeloppervlakte
725 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Oosterhoutseweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oosterhoutseweg 1

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
1.97
CO₂-emissie
89.27 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Breda

10480 Inwoners
5730 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
5108 Woningvoorraad
€310.000 Gem. woningwaarde Brabantpark
41% Koopwoningen
4.669 Inwoners per km²

Locatie van Oosterhoutseweg 1

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Oosterhoutseweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Oosterhoutseweg 1?

De prijsindicatie voor Oosterhoutseweg 1 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Brabantpark is €310.000. Dat komt neer op circa €565 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oosterhoutseweg 1 zich tot de wijk Brabantpark?

Oosterhoutseweg 1 is een woonhuis van 549 m² in de wijk Brabantpark. De buurt telt 5.108 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.669 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oosterhoutseweg 1?

Oosterhoutseweg 1 is een woonhuis in Brabantpark, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oosterhoutseweg 1 vergeleken met de buurt?

Oosterhoutseweg 1 heeft 549 m² woonoppervlakte. Het perceel is 725 m². In Brabantpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oosterhoutseweg 1 en wat betekent dat?

Oosterhoutseweg 1 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-11-30. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 89.27 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Brabantpark?

De wijk Brabantpark in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 10.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brabantpark?

Vanuit Oosterhoutseweg 1 in Brabantpark bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Brabantpark?