Streetview Hertog Hendriklaan 16 Breda

Hertog Hendriklaan 16, 4817 JV Breda

179 m² Bouwjaar 1947 5 kamers 3 slaapkamers Label A+

Hertog Hendriklaan 16 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 825 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1947
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
825 m²
Inhoud
755 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Hertog Hendriklaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hertog Hendriklaan 16

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
162.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
94.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.1%
CO₂-emissie
22.11 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Breda

10480 Inwoners
5730 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
5108 Woningvoorraad
€310.000 Gem. woningwaarde Brabantpark
41% Koopwoningen
4.669 Inwoners per km²

Locatie van Hertog Hendriklaan 16

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Hertog Hendriklaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Hertog Hendriklaan 16?

De gemiddelde woningwaarde in Brabantpark is €310.000. Dat komt neer op circa €1.732 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hertog Hendriklaan 16 zich tot de wijk Brabantpark?

Hertog Hendriklaan 16 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Brabantpark. De buurt telt 5.108 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.669 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hertog Hendriklaan 16?

Hertog Hendriklaan 16 is een woonhuis in Brabantpark, gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hertog Hendriklaan 16 vergeleken met de buurt?

Hertog Hendriklaan 16 heeft 179 m² woonoppervlakte en 755 m³ inhoud. Het perceel is 825 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Brabantpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hertog Hendriklaan 16 en wat betekent dat?

Hertog Hendriklaan 16 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-09-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hertog Hendriklaan 16?

Hertog Hendriklaan 16 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Brabantpark?

De wijk Brabantpark in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 10.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brabantpark?

Vanuit Hertog Hendriklaan 16 in Brabantpark bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.